ВАТ Завод "Вінітекс". Продукція
УКР  РУС  ENG
  • ГОЛОВНА
  • ПІНОПОЛІСТИРОЛ
  • ШТУЧНА ШКІРА
  • ПРИДБАЄМО
  • ОБЛАДНАННЯ Б/К
  • КОНТАКТИ
 
Види оздоблення
  Завод випускає продукцію різноманітних кольорів, тиснень та печаті, в залежності від вимог замовника. Ось деякі з можливих тиснень та печатей:

Подивитись тиснення детальніше Подивитись тиснення детальніше Подивитись тиснення детальніше Подивитись тиснення детальніше
Тиснення 4774 Тиснення "Крокодил" Тиснення 336 Тиснення 650

Подивитись печать детальніше Подивитись печать детальніше Подивитись печать детальніше
Печать "Ясен" Печать "Мармур" Печать "Паркет"

Вінілштучшкіра
  Вінілштучшкіра-Т галантерейна призначається для виготовлення галантерейних виробів, оббивки дверей, різноманітних галантерейних виробів та декоративно-оздоблювальних робіт і являє собою матеріал, отриманий методом дублювання монолітного полівінілхлоридного лицьового покриття з тканиною.
• Фізико-механічні характеристики  Вінілштучшкіра оббивочна на нетканій основі виду ВО-НТ призначається для оббивки подушок сидінь, спинок крісел транспортних засобів, сільськогосподарської техніки, електропоїздів та ін і являє собою прошивне полотно, здубльоване з лицьовим полівінілхлоридним покриттям.
• Фізико-механічні характеристики


  Вінілштучшкіра оббивочна на тканій основі виду ВО-Т, ВО-Т-Н марки 2 призначається для оббивки меблів, інтер’єрів салонів та сидінь транспортних засобів, сільськогосподарської техніки, електропоїздів та ін і являє собою ткану основу з нанесеним полівінілхлоридним покриттям. Може виготовлятись у звичайному - ВО-Т і вогнебезпечному - ВО-Т-Н виконаннях.
• Фізико-механічні характеристики  Вінілштучшкіра оббивочна на трикотажній основі виду ВО-ТР-Н призначається для оббивки меблів, інтер’єрів салонів та сидінь транспортних засобів, сільськогосподарської техніки, електропоїздів та ін., виготовляється методом дублювання лицьового полівінілхлоридного покриття з трикотажною основою, просоченою антипіреном.
• Фізико-механічні характеристики

Лінолеум полівінілхлоридний без підоснови
  Лінолеум полівінілхлоридний призначається для покриття підлоги в приміщеннях житлових, громадських і промислових будівель, крім приміщень, пов’язаних з інтенсивним рухом, виливом абразивних матеріалів, жирів і масел.
Випускається двох типів: тип БП - багатошаровий з лицьовим шаром із прозорої ПВХ плівки, яка має печатний рисунок і тип Б - багатошаровий одноколірний або мармуроподібний. Товщина 1 та 1,5 мм.

• Фізико-механічні характеристики

Матеріал для халяв взуття типу "Кирза"
  Матеріал для халяв взуття типу "Кирза" призначається для виготовлення халяв робочого взуття, ТУУ 00300400.005-97

Матеріал тентовий з ПВХ покриттям
  Матеріал тентовий з полівінілхлоридним покриттям призначається для виготовлення тентів засобів автотранспорту, сільськогосподарської техніки, павільйонів, торгівельних палаток, зонтів, чохлів побутової техніки, ГОСТ 29151-91


      © 2002-2008 JSC "Vinytex"  

      ГОЛОВНА : ПРОДУКЦІЯ : ПРИДБАЄМО : ОБЛАДНАННЯ Б/К : КОНТАКТИ